Potřebujete právní oporu? Obraťte se na ty nejlepší.

1. 10. 2019

Zákony, předpisy a nařízení nás obklopují dennodenně. Nemusíte se účastnit soudních sporů, abyste potřebovali odbornou právní pomoc. Pokud například zakládáte firmu, je nanejvýše vhodné se poradit s profesionálem v oblasti práva.

Spolehlivá advokátní kancelář – Praha

Všechno stojí nějaké peníze, a pokud opomenete nařízení vyplývající z vaší činnosti, může vás to stát na pokutách mnohem více. Říká se, že neznalost zákona neomlouvá, je ovšem logické, že každý nemůže znát podrobně stále se měnící zákony. Od toho jsme tu my, abychom vás ochránili od špatných kroků. Nenechte se zastrašit od protivníků. V soudních sporech s vašimi partnery, dodavateli i zákazníky vám budeme oporou. Nabídneme vám i zastoupení v jednání s úřady, kde by vás mohli zaskočit nečekanými požadavky, jež vám nic neříkají. Staneme se vaším průvodcem při zakládání firmy. Vyřídíme vše, co je zapotřebí při vzniku s.r.o. či a.s. Připravíme dokumentaci ke zpracování různých typů smluv. Jsme vám k ruce, až si budete sestavovat znění obchodních podmínek a bojovat s nově nařízeným GDPR. Nic není překážkou k tomu, aby se váš sen stal skutečností.

Úspěšný advokát – Praha 5

Ve sporných situacích se bohužel neocitáme pouze ve vztazích s cizími lidmi. I v rodině je leckdy nutné přivolat právního experta, aby rozsoudil rodinné šarvátky. Máte problém s řešením vlastnických vztahů? Spolu zjistíme, na co máte právo, a necháme to úředně potvrdit. Dědictví často znamená rozpory v rodině. Nevzdávejte se a nechte nás bojovat za vás. Ušetříme vás nepříjemností, zároveň vám nebude odepřeno to, na co máte právo. Řešili jste již soudní spor, ale nejste spokojeni s výsledkem? Podíváme se, kde se stala chyba, a společně to vybojujeme. Náš tým se skládá z mnoha profesionálů a každý z nich se specializuje na různé druhy práva. Nabízíme proto různé úhly pohledů, propracujeme váš případ více než jiní a tím se zvyšuje úspěšnost řešení vašeho případu.

Ornamenty