Hledáte dobrou advokátní kancelář Praha? Jste na správné adrese

30. 5. 2020

V České republice právo ještě stále nedospělo tam, kde je třeba ve Spojených státech. Nejde teď o to, že se tam soudíte o cokoliv s kýmkoliv. Spíše o fakt, kdy u nás pořád není běžnou praxí mít svého právníka. Přitom jej potřebujeme často. Pravdou však je, že sehnat advokátní kancelář Praha, která nás neodmítne, má dlouholeté zkušenosti v mnoha právních oblastech, a navíc si na nás najde čas tak rychle, jak to potřebujeme, nemusí být snadné. Zkuste zaklepat u nás.

Bez advokáta se nám věci komplikují a prodražují

Vyznat se v právních záležitostech není snadné. Kvůli neznalosti zákona se umíme dostat do problémů. Známý výrok „Neznalost zákona neomlouvá“ je přitom až úsměvný, protože v České republice máme přes 15 000 předpisů a každoročně do sbírky zákonů přibývá až 300 nových. To není schopen odsledovat a vše pořádně znát ani odborník, natož laik. Umět číst v zákonech taktéž není pro laika snadné. Navíc máte na to čas? Rozhodně vychází levněji zaplatit si služby profesionálů než se dopouštět závažných právních chyb. Ty jsou pak mnohem dražší.

Kdy potřebujeme právníka?

Situací, kdy se nám právník hodí, nastává v našem živote hodně. Nemusíte se hned dostat do problémů se zákonem, abyste hledali služby „advokát Praha“. Běžně řešíme záležitosti kolem občanského práva. Uzavíráme smlouvy, chceme je vypovědět, řešíme majetkové problémy i spory se sousedy. Další oblastí je obchodní právo. Podnikáme, uzavíráme smlouvy s klienty, odebíráme zboží, nabízíme jej, řešíme spory se zákazníky i jejich žaloby. Speciální oblastí jsou pracovní právo i daňové právo, stavební právo či ústavní právo. V každé vám umíme poradit v naší advokátní kanceláři JUDr. Zdeněk KOSCHIN.

Jsme synonymem nejen pro služby „advokát Praha 5“

Poradíme vám s českými, slovenskými i evropskými zákony a najdeme to nejlepší řešení vaší situace. Naše advokátní kancelář Praha vám však nejen poradí, ale rovněž vás zastoupí v jednání před soudy i úřady. Připravíme vaše smlouvy i posoudíme ty, které jdete podepsat. Vyhotovíme pro vás závěť, návrh na rozvod, založíme vám firmu, převedeme obchodní podíly, pomůžeme vám v pracovně-právních vztazích, i vás zastoupíme v oblasti trestního práva.

Ornamenty